Wyświetlanie 1–12 z 46 wyników

Czarodzieje mogą wszystko

59,00 
„Czarodzieje” to książka niezwykła. Napisałem ją, by służyła jako przewodnik do szczęśliwego życia dla moich dzieci. Zawarłem w niej wszystkie

Domino gra twarzy

155,00 
Domino Gra twarzy do nauki emocji. Domino to klasyczna i niezwykle popularna gra dla dzieci i dorosłych, która uczy kreatywności i logicznego myślenia. Domino Gra Twarzy to doskonały sposób na nauczenie dziecka tego, czym są emocje oraz jakie są ich odcienie. 

Domino Sole PILCH

155,00 
Domino Sole PILCH daje uczniom szansę na utrwalenie prawidłowego nazewnictwa soli kwasów tlenowych i beztlenowych, zwraca uwagę na konieczność podawania wartościowości dla pierwiastków, które posiadają więcej niż jedną wartościowość, ćwiczy poprawność uzgadniania wzorów soli kwasów tlenowych i beztlenowych.

Dyslalia obwodowa. Diagnoza i terapia logopedyczna wybranych form zaburzeń

120,00 
Przygotowana książka przedstawia praktyczne rozwiązania dotyczące diagnozy i terapii logopedycznej w przypadku wybranych form dyslalii obwodowej anatomicznej i/lub funkcjonalnej. Autorka

Dzieci kontra Rodzice. Magia Świąt

24,90 
Czym jeździ Mikołaj? Czego szukamy na niebie? Ile mamy potraw? Z czym są świąteczne pierogi? Wesoła gra, która przybliży Wam

Dzieci kontra Rodzice. Zimowe Zagadki

24,90 
Ile trwa noc polarna? Gdzie znajduje się wioska Mikołaja? Czym jest śnieg? Dzieci rywalizują z Rodzicami! Wiele ciekawych i zabawnych

Feluś i Gucio poznają emocje

49,00 
Podczas lektury książki mały czytelnik znajdzie się w wielu dobrze znanych sobie sytuacjach. Razem z Felusiem i Guciem nauczy się rozpoznawać, nazywać i akceptować swoje emocje. Będzie też wiedział, skąd się biorą, w jaki sposób można je wyrażać i jak sobie z nimi radzić.

Gra na emocjach

44,00 

GRA NA EMOCJACH JESZCZE NIGDY NIE BYŁA TAKA ZABAWNA!

Zadajesz pytanie zaczynające się od JAK SIĘ CZUJĘ, GDY…, a pozostali gracze wykładają po jednej karcie – takiej, która według nich najlepiej pasuje do odpowiedzi na twoje pytanie. Wybierasz tę, którą uważasz za najlepiej oddającą twoje emocje. Gracz, który ją wyłożył, zdobywa punkt! Zwycięzcą zostaje osoba, która zdobędzie 3 punkty.

Jesteś kimś więcej, niż myślisz – dla nastolatków

59,50 
  • Zaakceptuj to, kim jesteś
  • Zbuduj poczucie własnej wartości
  • Odkryj swoje pasje i przekonania
  • Przestań porównywać się z innymi
  • Osiągnij to, czego pragniesz
  • Zostaw niepewność za sobą

Kolorowe Kulki Układanka Montessori Mozaika Sorter

59,00 
Kolorowe kulki od marki Woopie to zabawka, która zapewni wiele godzin wspaniałej zabawy. Drewniany zestaw zawiera planszę oraz szablony z rysunkami na której dziecko dopasowuje kulki do rysunku lub tworzy swoje własne wzory. Kolorowe foremki dopasowane do kolorów kulek ułatwią ich sortowanie. Dziecko może nabierać kuleczki łyżką, szczypcami lub pałeczkami dzięki czemu ćwiczy koncentrację oraz koordynację wzrokowo - ruchową.

Komunikacja, emocje, relacje. Karty pracy wspomagające rozwój umiejętności społecznych

84,00 
Karty pracy Komunikacja, emocje, relacje są odpowiedzią na potrzebę praktycznych ćwiczeń wspomagających rozwój umiejętności społecznych u dzieci.