Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

Domino gra twarzy

155,00 
Domino Gra twarzy do nauki emocji. Domino to klasyczna i niezwykle popularna gra dla dzieci i dorosłych, która uczy kreatywności i logicznego myślenia. Domino Gra Twarzy to doskonały sposób na nauczenie dziecka tego, czym są emocje oraz jakie są ich odcienie. 

Domino Sole PILCH

155,00 
Domino Sole PILCH daje uczniom szansę na utrwalenie prawidłowego nazewnictwa soli kwasów tlenowych i beztlenowych, zwraca uwagę na konieczność podawania wartościowości dla pierwiastków, które posiadają więcej niż jedną wartościowość, ćwiczy poprawność uzgadniania wzorów soli kwasów tlenowych i beztlenowych.

Dyslalia obwodowa. Diagnoza i terapia logopedyczna wybranych form zaburzeń

115,00 
Przygotowana książka przedstawia praktyczne rozwiązania dotyczące diagnozy i terapii logopedycznej w przypadku wybranych form dyslalii obwodowej anatomicznej i/lub funkcjonalnej. Autorka

Gra na emocjach

44,00 

GRA NA EMOCJACH JESZCZE NIGDY NIE BYŁA TAKA ZABAWNA!

Zadajesz pytanie zaczynające się od JAK SIĘ CZUJĘ, GDY…, a pozostali gracze wykładają po jednej karcie – takiej, która według nich najlepiej pasuje do odpowiedzi na twoje pytanie. Wybierasz tę, którą uważasz za najlepiej oddającą twoje emocje. Gracz, który ją wyłożył, zdobywa punkt! Zwycięzcą zostaje osoba, która zdobędzie 3 punkty.

Magiczny trójkąt – stymulacja funkcji wzrokowych

150,00 
Magiczny trójkąt jest układanką rozwijającą funkcje wzrokowe. Przygotowuje do szybkiego przeprowadzania analizy bodźców wzrokowych. Włącza w swój zakres ćwiczenia myślenia.

Mijamy się – KONTAKT

193,00 
Gra „MIJAMY się KONTAKT” POMAGA BUDOWAĆ RELACJE I BUDUJE SIŁĘ PSYCHICZNĄ. 

Mindfulness dla dzieci w 10 minut

44,00 
Najlepszy sposób na pozbycie się leków i osiągnięcie spokoju. Wystarczy 10 minut, by osiągnąć spokój i szczęście każdego dnia.  

Pewny start. Mój dobry rok Czytanie i pisanie Karty Pracy

58,00 
Czytanie i pisanie to podstawowe kompetencje, których przyswojenie jest również ważnym elementem kształcenia specjalnego. Z myślą o uczniach ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi powstały angażujące i ciekawe materiały dydaktyczne, które pomagają budować takie umiejętności krok po kroku.

Piramida matematyczna duża

100,00 

Zawartość:

• 49 drewnianych trójkątów z dwustronnym nadrukiem (mnożenie i dzielenie), • instrukcja.

Pisanie zmazywanie

12,80 

Zawartość opakowania:

• plansze dwustronne (16 sztuk),

• pisak ścieralny,

• instrukcja.

Wymiar opakowania: 9.3 x 9.3 x 2.0 cm

Przyimki – Karty ćwiczeń

68,00 
Zestaw "PRZYIMKI” z serii "Karty ćwiczeń" przeznaczony jest dla wszystkich osób z zaburzeniami komunikacji językowej.

PUS Zestaw kontrolny

49,00 

Zestaw Kontrolny PUS

„rośnie razem z dzieckiem” i raz zakupiony, przez wiele lat służy do nauki i zabawy z wszystkimi książeczkami PUS. Zestaw kontrolny (pudełko) oraz znajdujące się w nim klocki wykonane są z bardzo trwałego oraz łatwego do utrzymania w czystości tworzywa. W razie potrzeby można je umyć w ciepłej wodzie z mydłem.