Wyświetlanie 1–12 z 61 wyników

101 ćwiczeń gier i zabaw

45,00 
Dla dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera i zaburzeniami integracji sensorycznej

Autyzm i problemy natury sensorycznej

27,00 
W niniejszej publikacji Temple Grandin – wysoko funkcjonująca osoba z autyzmem, doktor zoologii i znana na całym świecie działaczka na

Drewniana skrzynka sensoryczna Small Foot

160,00 
Drewniana skrzyneczka sensoryczna dotykowa Small Foot z linii "Sensory" to gra rozwojowa polecana dla dzieci już od 3-ego roku życia!

Dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej

39,00 
Książka zapewnia czytelnikowi wiele praktycznych i skutecznych porad oraz strategii działania dotyczących pomocy dzieciom dotkniętym dysfunkcją sensoryczną. Skupiając się na wczesnej interwencji, pokazuje, że dzieci, u których zdiagnozowano to schorzenie, mogą osiągnąć swój pełny potencjał w domu, szkole i społeczności.

Dziecko a integracja sensoryczna

59,00 
Niniejsza publikacja w jasny sposób opisuje naturę zaburzeń integracji sensorycznej oraz pokazuje, jak te niedostrzegalne problemy niszczą życie chorym dzieciom

Dziennik sensoryczny

65,00 
Dziennik sensoryczny to nietypowy kalendarz stworzony dla rodziców dzieci i młodzieży, nauczycieli oraz wszystkich osób, które chcą skupić się na doznaniach, które docierają do nas przez układy sensoryczne: wzrok, słuch, węch, smak i dotyk, układ przedsionkowy oraz proprioceptywny.

Dźwiękowe memory – zgadywanka do słuchania – gra pamięciowa

120,00 
Sensoryczne memo dźwiękowe dla dzieci Small Foot z linii "Sensory" to zabawa rozwojowa polecana już od 3-ego roku życia!

Gniotek jabłko z robakami

25,00 
Jabłko z robaczkami jest także interesującą pomocą terapeutyczną, dzięki której ćwiczymy paluszki, napięcie mięśni rąk, koordynację wzrokowo- ruchową, a także zmysł dotyku.

Gniotek Rozciągliwe leniwce z pniem drzewa – zabawka sensoryczna

25,00 
Antystresowa zabawka w postaci 2 rozciągliwych leniwców, które można przeprowadzać przez pień drzewa posiadający liczne otwory. Uwagę zwraca zachowanie wielu

Gniotek ser z myszkami, zabawka sensoryczna

22,00 
Ser z myszkami jest także interesującą pomocą terapeutyczną, dzięki której ćwiczymy paluszki, napięcie mięśni rąk, koordynację wzrokowo- ruchową, a także zmysł dotyku.

Gra terapeutyczno-rehabilitacyjna. Terapia. Pamięć sensoryczna

60,00 

Zabawa, w której do dyspozycji mamy 22 drewniane elementy o przeróżnych kształtach i wielkościach.

Każdy z dostępnych elementów ma swoją parę. Zadanie w zależności od wariantu polega na odnalezieniu dwóch takich samych przedmiotów bez udziału zmysłu wzroku. Gra wspomaga motorykę małą, ćwiczy koncentrację oraz rozwija wyobraźnię. Cztery warianty zabawy.

Integracja sensoryczna a zaburzenia uczenia się

57,00 
Uczenie się stanowi funkcję mózgu, a zaburzenia uczenia się odzwierciedlają nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu nerwowego. W książce przedstawiono klasyczną teorię