Wyświetlanie 1–12 z 38 wyników

Eduterapeutica. Logopedia w. podstawowa

1700,00 
Korzyści dla logopedów: Uatrakcyjnisz swoje zajęcia, Z łatwością zaangażujesz dzieci do treningu logopedycznego dzięki ulubionym przez dzieci multimediom, W prosty

Eduteraputica Lux Logopedia – Szeregi

590,00 
Eduterapeutica Lux Logopedia -Szeregi to zbiór 800 ćwiczeń interaktywnych na zajęcia z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. W pakiecie otrzymasz gotowe karty pracy, dzięki którym udoskonalisz wymowę głosek szumiących.

Gra scape Room SPE 1-3 + online

580,00 
ESCAPE ROOM SPE 1-3 pozwoli na ciekawe przeprowadzenie zajęć lekcyjnych. Gra sprawdza się w indywidualnej terapii jaki i tej grupowej. Niezależnie od potrzeb uczniów, dostosujesz ją do potrzeb każdego ucznia SPE.

Gra scape Room SPE 4-8 + online

690,00 
ESCAPE ROOM SPE 4-8 pozwoli na ciekawe przeprowadzenie zajęć lekcyjnych. Gra sprawdza się w indywidualnej terapii jaki i tej grupowej. Niezależnie od potrzeb uczniów, dostosujesz ją do potrzeb każdego ucznia SPE.

Harmonijny rozwój. Ekologia i środowisko

Original price was: 490,00 zł.Current price is: 390,00 zł.

Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 390,00 .

Multimedialne i wielkoformatowe gry oraz zabawy wspierające wszechstronny rozwój dzieci w wieku 5-7 lat Pakiet zawiera: trzy interaktywne gry specjalnie

mTalent ADHD

2490,00 
Zestaw interaktywnych ćwiczeń, kart pracy i scenariuszy do pracy z uczniem z objawami lub diagnozą zespołu nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi
 • Do wykorzystania w małych grupach (np. na zajęciach z zakresu rozwijania kompetencji emocjonalno-społecznych) lub doraźnie, według potrzeb, możliwości i planu pracy konkretnych terapeutów i uczniów.
 • Obszernej baza ekranów interaktywnych i kart pracy do wydruku, przewodnik metodycznego oraz zestaw materiałów dodatkowych w jednym pudełku.
 • Dla terapeutów i nauczycieli pracujących z dziećmi w dwóch grupach wiekowych (6+ i 11+) w zakresie zaburzeń uwagi, nadruchliwości i impulsywności, czyli trzech obszarów, w których pojawiają się objawy charakterystyczne dla ADHD.

mTalent Autyzm. Mowa czynna, od słowa do zdania + mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz.2

2990,00 
Kup teraz mTalent Autyzm. Mowa czynna, od słowa do zdania i otrzymaj bezpłatnie cz. 2 programu mTalent Autyzm o wartości 990 zł. Mowa w kontekście społecznym, czyli zestaw interaktywnych ćwiczeń wspomagających rozwijanie sprawności komunikacyjnej.

mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz. 1

990,00 
Zawartość programu mTalent. Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz. 1
 • Aż trzy publikacje! (w tym 56-stronicowy poradnik metodyczny do programu i instrukcja tworzenia własnych zasobów)
 • Ponad 220 ekranów interaktywnych, a także zbiór kart pracy do wydruku
 • Zestaw tradycyjnych materiałów edukacyjnych uzupełniających multimedialne ćwiczenia
 • Bezpłatne szkolenie zakończone wystawieniem certyfikatu
 • Dostęp do centrum wsparcia technicznego i szkoleniowego mTalent
 • Bezpłatne aktualizacje programu

mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz. 2

990,00 
Zestaw interaktywnych ćwiczeń wspomagających rozwijanie sprawności komunikacyjnej
 • Do wspomagania i uatrakcyjniania zajęć wspomagających sprawność komunikacyjną w wybranych obszarach.
 • Ponad 260 ekranów interaktywnych, zbiór kart pracy, przewodnik metodyczny oraz zestaw materiałów dodatkowych w jednym pudełku.
 • Dla nauczycieli i terapeutów pracujących z dziećmi ze spektrum autyzmu i innymi zaburzeniami sprawności komunikacyjnej.

mTalent Autyzm. Rozumienie i naśladowanie mowy + mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz.1 – PAKIET

2990,00 
Przy zakupie programu „mTalent Autyzm. Rozumienie i naśladowanie mowy” część pierwszą programu mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym, czyli zestaw interaktywnych ćwiczeń wspomagających rozwijanie sprawności komunikacyjnej.- GRATIS

mTalent Autyzm. Tworzenie umiejętności życiowych – uczeń starszy z tabletem

4390,00 
Zestaw interaktywnych ćwiczeń do pracy z uczniem ze spektrum autyzmu, niepełnosprawnością intelektualną i innymi zaburzeniami wymagającymi wsparcia umiejętności społecznych i życiowych
 • Do wykorzystania na zajęciach rewalidacyjnych oraz podczas treningu umiejętności społecznych, a także na lekcjach wychowawczych oraz wszystkich zajęciach skoncentrowanych na rozwijaniu kompetencji społecznych i życiowych.
 • Kilkaset ekranów interaktywnych, kilkudziesiąt kart pracy, tablet, przewodnik metodyczny oraz zestaw pomocy sensorycznych w jednym pudełku.
 • Dla pedagogów, pedagogów specjalnych, psychologów, logopedów, wychowawców, trenerów umiejętności społecznych, nauczycieli prowadzących zajęcia wspierające rozwój kompetencji społecznych i życiowych i trening umiejętności społecznych.

mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI – Pakiet Ekspert

1690,00 
Kompleksowy zestaw programów do ćwiczeń nauki czytania, opartych na zbiorze sylab otwartych oraz inspirowanych metodą 18 struktur wyrazowych
 • Do wykorzystania na zajęciach dydaktycznych (np. roczne przygotowanie przedszkolne lub wcześniej), dydaktyczno-wyrównawczych, logopedycznych, zajęciach terapii pedagogicznej, zajęciach rewalidacyjnych, w edukacji domowej i innych obszarach mających na celu wykształcenie u dziecka umiejętności czytania
 • blisko 1100 ekranów interaktywnych, 200 kart pracy, przewodniki metodyczne oraz zestaw dodatkowych pomocy i publikacji autorskich.
 • Dla nauczycieli przedszkola, rodziców, logopedów i pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju oraz podnoszeniem sprawności umiejętności czytania u dziecka.