Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników

Baw się i rośnij!

37,00 
Ponad 200 gier i zabaw, które pomogą dziecku z autyzmem zdobyć podstawowe umiejętności społeczne

Góra uczuć – gra terapeutyczno-edukacyjna

80,00 

Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 80,00 .

Góra Uczuć jest narzędziem terapeutyczno-edukacyjnym, przeznaczonym dla psychologów, pedagogów, psychoterapeutów a także rodziców, którzy chcieliby lepiej poznać swoje dzieci. Ma pozwolić graczom na dzielenie się swoimi doświadczeniami, emocjami i spostrzeżeniami w bezpieczny sposób.

Grupowy trening umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży z zespołem Aspergera

59,50 
Grupowy trening umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży z zespołem Aspergera stanowi gotowy program nauczania, przeznaczony dla psychologów, nauczycieli i pozostałych specjalistów prowadzących tego typu terapię

Karty – Łamacz lodów 12+

34,00 
Karty Łamacz lodów przeznaczone do zajęć grupowych z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi. Mogą być z powodzeniem stosowane w trakcie zajęć integracyjnych, zajęć psychoedukacyjnych, szkoleń czy rodzinnych spotkań.

Karty – Łamacz lodów 6-12 lat

34,00 
Karty Łamacz lodów przeznaczone do zajęć grupowych z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi. Mogą być z powodzeniem stosowane w trakcie zajęć integracyjnych,

Komiks społeczny 3

24,00 
Jak się zachować w różnych miejscach? Nowe historyjki w formie ćwiczeń rozwijających umiejętności społeczne

Komunikuję, co myślę i czuję. Karty pracy wspierające trening umiejętności społecznych

60,00 
Dla kogo? Publikacja skierowana jest do dzieci w wieku 7–14 lat. Ze względu na zróżnicowany poziom zadań może być wykorzystywana u dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w ramach zajęć terapeutycznych. Sprawdzi się także jako narzędzie wspierające rozwój umiejętności społecznych u wszystkich dzieci na etapie szkoły podstawowej.