Moje dziecko nie czyta. Ćwiczenia do nauki czytania. Zeszyt 3

58,00 
Gdy dziecko zna litery, ale nie czyta; gdy bez powodzenia podjęło próby nauki czytania w szkole i zniechęciło się już na początku tej przygody, proponujemy wykorzystanie zeszytów z nowej serii Moje dziecko nie czyta.

Zbiór zadań z matematyki

37,00 
Zbiór zadań z matematyki. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty Mistrzostwo wymaga ćwiczeń Matematyka to przedmiot niezbędny.

Pedagogiczne aspekty pracy asystenta rodziny

55,00 
Metodyka Pracy Socjalnej to uzupełnienie serii wydawniczej Biblioteka Pracy Socjalnej, która ukazała się nakładem wydawnictwa Difin. Przedstawiana seria za punkt

Feluś i Gucio poznają literki

55,00 
DUŻE ZWIERZĄTKO = DUŻA LITERA, małe zwierzątko = mała litera? Przygotowanie do nauki pisania jest prostsze, niż mogłoby się wydawać! Wystarczą karty sensoryczne, angażujące zabawy oraz paluszki gotowe do działania!

Socjoterapia w pracy z dziećmi i młodzieżą cz.5

49,00 
Część piąta serii Socjoterapia w pracy z dziećmi i młodzieżą. Programy zajęć zawiera propozycje programów socjoterapeutycznych adresowanych dla różnych grup

Geometria sensoryczna. Kreatywne działania

19,00 
Kreatywne działania rozwijające zdolności matematyczne dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Książka dla nauczyciela.

Geometria sensoryczna. Kreatywne karty pracy

49,00 
Karty rozwijające zdolności matematyczne dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Ćwiczenia na koncentrację dla 6-latków

44,00 
Jedną z podstawowych umiejętności, którą powinno posiadać każde dziecko, jest koncentracja – bez niej nikt nie może efektywnie się uczyć i uczestniczyć w różnego rodzaju zajęciach. Dlatego ważne jest, aby wszystkie dzieci, a szczególnie te, które mają problemy ze skupieniem uwagi, systematycznie wykonywały różnego rodzaju zadania kładące nacisk na usprawnianie tej umiejętności.