Księgarnia Edukacyjna Szóstka

Została założona  w 1996 roku w Bielsku-Białej. Przez 27 lat naszej działalności nieustannie się rozwijamy rozszerzając naszą ofertę edukacyjną i zapewniając profesjonalną obsługę. W naszej księgarni znajdą Państwo literaturę edukacyjną wspomagającą rozwój m.in. dla dzieci, rodziców, terapeutów i  logopedów.

Mamy do zaoferowania pozycje  dotykające problematykę Osób z Niepełnosprawnością, Autyzmem, Zespołem Aspergera i Afazją. Znajdziecie u nas również pomoce do integracji sensorycznej, pracy z emocjami, gry i zabawki edukacyjne, wspomagające programy multimedialne.

Chętnie udzielimy rady i przygotujemy ofertę dla szkół i przedszkól, a także bibliotek i świetlic. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Księgarnia stacjonarnie mieści się w Bielsku-Białej przy ulicy Komorowickiej 38, (od podwórza zlokalizowany jest parking) około 400 metrów od Galerii Sfera, Vis-a-vis Poradni Specjalistycznych przy ulicy Komorowickiej.  Mamy nadzieję, że atmosfera naszej księgarni trochę oddalonej od centrum miasta zachęci naszych klientów do podróży wśród naszych książek która zakończy się poczuciem satysfakcji ze znalezionego szukanego produktu. Do zobaczenia !!!

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w wyborze produktów zapraszamy do kontaktu.