Wyświetlanie 1–12 z 38 wyników

PUS 100 pytań i odpowiedzi 1

21,50 

100 pytań i odpowiedzi 1 

100 pytań i odpowiedzi 1 to pierwsza z serii czterech książeczek PUS skierowanych do przedszkolaków i uczniów, zarówno tych, którzy nie potrafią jeszcze samodzielnie czytać, jak i tych, którzy z czytaniem już dobrze sobie radzą.

PUS 100 pytań i odpowiedzi 2

21,50 

100 pytań i odpowiedzi 2

100 pytań i odpowiedzi 2 to druga z serii czterech książeczek skierowanych do przedszkolaków i uczniów, zarówno tych, którzy nie potrafią jeszcze samodzielnie czytać, jak i tych, którzy z czytaniem już dobrze sobie radzą.

PUS 100 pytań i odpowiedzi 3

21,50 

100 pytań i odpowiedzi 3

100 pytań i odpowiedzi 3 należy do serii czterech książeczek PUS skierowanych do przedszkolaków i uczniów, zarówno tych, którzy nie potrafią jeszcze samodzielnie czytać, jak i tych, którzy z czytaniem już dobrze sobie radzą.

PUS 100 pytań i odpowiedzi 4

21,50 

100 pytań i odpowiedzi 4

100 pytań i odpowiedzi 4 należy do serii czterech książeczek PUS skierowanych do przedszkolaków i uczniów, zarówno tych, którzy nie potrafią jeszcze samodzielnie czytać, jak i tych, którzy z czytaniem już dobrze sobie radzą.

PUS ABC 1. Rozpoznawanie i rozróżnianie liter A-L

21,50 

ABC 1. Rozpoznawanie i rozróżnianie liter A-L

ABC 1. Rozpoznawanie i rozróżnianie liter A-L to książeczka PUS, którą przygotowano z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Jej celem jest wspieranie dzieci w nauce czytania.

PUS ABC 2. Rozpoznawanie i rozróżnianie liter Ł-Z

21,50 

ABC 2. Rozpoznawanie i rozróżnianie liter Ł-Z

ABC 2. Rozpoznawanie i rozróżnianie liter Ł-Z to książeczka PUS, którą opracowano z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Jej celem jest wspieranie dzieci w nauce czytania.

PUS ABC 3. Dwuznaki

21,50 

ABC 3. Dwuznaki

ABC 3. Dwuznaki to książeczka PUS przygotowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Książeczka ta obejmuje swoim zakresem dwuznaki. Skierowana jest do dzieci, które opanowały już podstawową znajomość alfabetu języka polskiego i rozpoczynają naukę głosek powstających w wyniku połączenia dwóch spółgłosek – dwuznaków.

PUS Dyslektyczne potyczki 1. Zadania obrazkowe

21,50 

Dyslektyczne potyczki

to taki materiał w Systemie Edukacji PUS, na który od dawna czekało wielu pedagogów, terapeutów i rodziców. Mamy nadzieję, że spełniliśmy te oczekiwania. I mamy nadzieję, że książeczki spodobają się również dzieciom, do których są adresowane.

PUS Dyslektyczne potyczki 2. Zadania obrazkowo-językowe

21,50 

Seria PUS „Dyslektyczne potyczki”

to taka pomoc terapeutyczna, która od dawna była oczekiwana przez wielu pedagogów, terapeutów i rodziców. Mamy nadzieję, że udało nam się te oczekiwania spełnić. Mamy także nadzieję, że książeczki spodobają się dzieciom, do których są adresowane.

PUS Logopedyczne potyczki 1. Głoski ciszące

21,50 

Logopedyczne potyczki 1. Głoski ciszące

to zbiór ćwiczeń, które można wykorzystywać w gabinetach logopedycznych, w terapii pedagogicznej, a także w trakcie zabaw w domu. Ich rozwiązywanie przy jednoczesnym układaniu klocków w zestawie kontrolnym PUS przyciaga uwagę dziecka. Umożliwia również samokontrolę poprawności wybranych odpowiedzi. To nie tylko bardzo atrakcyjna dla dzieci forma nauki, ale także doskonały motywator do dalszych ćwiczeń

PUS Logopedyczne potyczki 2. Głoski syczące

21,50 

Logopedyczne potyczki 2. Głoski syczące

to zbiór ćwiczeń do wykorzystywania w gabinetach logopedycznych, w terapii pedagogicznej, jak również w trakcie zabaw w domu. Ich rozwiązywanie przy jednoczesnym układaniu klocków w zestawie kontrolnym PUS mocno angażuje uwagę dziecka. Umożliwia również samokontrolę poprawności wybranych odpowiedzi. To nie tylko bardzo atrakcyjna dla dzieci forma nauki, ale także doskonały motywator do dalszych ćwiczeń.

PUS Logopedyczne potyczki 3. Głoski szumiące

21,50 

Logopedyczne potyczki 3. Głoski szumiące

to książeczka, z której można korzystać w gabinetach logopedycznych, w terapii pedagogicznej, jak również w trakcie zabaw w domu. Rozwiązywanie zawartych w niej zadań przy jednoczesnym układaniu klocków w zestawie kontrolnym PUS mocno angażuje uwagę dziecka oraz umożliwia samokontrolę poprawności wybranych odpowiedzi. To świetny motywator do dalszych ćwiczeń.