Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Alfabet na 3 sposoby

59,00 
Gra edukacyjna Alfabet na 3 sposoby (37 lat) to prosta i efektywna zabawa wprowadzającą przedszkolaki w naukę czytania w języku polskim i angielskim w trzech krokach: od poznawania liter, przez łączenie ich z znaczeniem słów, aż do tworzenia własnych wyrazów. Dzięki trzem wariantom zabaw: puzzle, memory, układanki wyrazowe dzieci poznają alfabet polski i angielski, utrwalają kształt liter i uczą się składać je w wyrazy. Rozwijają przy tym wyobraźnię językową i koordynację oko-ręka, niezbędną w nauce czytania i pisania.

Kapitan nauka. Ciało człowieka cz. 2

59,00 
"Ciało człowieka" to porywająca gra planszowa łącząca elementy wyścigu, bitwy na refleks oraz quizu dotyczącego ludzkiego ciała. Po co jest gęsia skórka i co to jest małżowina? - na te i wiele innych pytań można poznać odpowiedzi w czasie rozgrywki. Wszystko w imię zasady, aby przez zabawę rozwijać wiedzę i zainteresowania oraz kształcić przydatne dziecku umiejętności: refleks, spostrzegawczość i koncentrację.

Liczymy warzywa i owoce.

25,00 
Liczymy warzywa i owoce. Układanki malucha (13 lata) to zestaw 10 dwuelementowych puzzli, dzięki którym dziecko pozna liczby od 1

Sylaba do sylaby. Gra edukacyjna. Kapitan Nauka 4-8 LAT

44,00 
Sylaba do sylaby (48 lat) to obrazkowa gra sylabowa, dzięki której dzieci uczą się czytać, przechodząc od etapu rozpoznania sylab do łączenia ich w wyrazy.

Sylaba do sylaby. Gra edukacyjna. Kapitan nauka 4-8 lat

44,00 
Gra edukacyjna Sylaba do sylaby (4-8 lat) to klasyczna układanka obrazkowo-sylabowa, dzięki której dzieci uczą się czytania, przechodząc od etapu rozpoznania sylab do łączenia ich w wyrazy. Zabawa z kolorowymi żetonami angażuje zmysły wzroku, słuchu oraz dotyku, dzięki czemu dziecko efektywniej radzi sobie z nowym wyzwaniem, jakim jest nauka czytania.

Sylabuję i główkuję

55,00 
Sylabuję i główkuję (37 lat) to gra edukacyjna z sześcioma wariantami zabaw o różnym stopniu trudności, które sprawdzą się jako uzupełnienie klasycznych metod nauki czytania. Dzięki zabawom typu memory czy układanki sylabowe dzieci doskonalą umiejętność rozpoznawania samogłosek i spółgłosek i tworzenia z nich sylab, a następnie łączenia sylab w coraz trudniejsze słowa i odczytywania ich. W ten sposób rozwijają zasób słownictwa, trenują percepcję wzrokową, spostrzegawczość, a także umiejętność myślenia logicznego.