Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Dmuchajka PILCH

65,00 
Drewniana dmuchajka jest w pełni higieniczna, do wielokrotnego użytku, do ćwiczeń w gabinecie logopedycznym i w domu. Dmuchajka ułatwia i uatrakcyjnia proces usprawniania aparatu oddechowego, artykulacyjnego i fonacyjnego. Ułatwia kontrolowanie oddechu, wydłużanie fazy wydechowej, umożliwia ustalenie prawidłowego toru oddechowego, a ponadto jest wspaniałym sposobem na rozwinięcie umiejętności koncentracji, uczy spokoju i ekonomicznego zużywania powietrza poprzez zabawę. Jednym z czynników warunkujących prawidłowy rozwój mowy jest sprawność całego aparatu mowy.

Domino gra twarzy

165,00 
Domino Gra twarzy do nauki emocji. Domino to klasyczna i niezwykle popularna gra dla dzieci i dorosłych, która uczy kreatywności i logicznego myślenia. Domino Gra Twarzy to doskonały sposób na nauczenie dziecka tego, czym są emocje oraz jakie są ich odcienie. 

Domino Sole PILCH

155,00 
Domino Sole PILCH daje uczniom szansę na utrwalenie prawidłowego nazewnictwa soli kwasów tlenowych i beztlenowych, zwraca uwagę na konieczność podawania wartościowości dla pierwiastków, które posiadają więcej niż jedną wartościowość, ćwiczy poprawność uzgadniania wzorów soli kwasów tlenowych i beztlenowych.

Piramida matematyczna duża

100,00 

Zawartość:

• 49 drewnianych trójkątów z dwustronnym nadrukiem (mnożenie i dzielenie), • instrukcja.

Zegar do nauki godzin

59,00 
Każdy dzień ma konkretne cykle, które odpowiadają zabawie, posiłkom czy porze szykowania się do snu. Rodzice od bardzo wczesnego dzieciństwa