Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Kwadrylion Smart Games.

109,00 
Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!

Smart Games Criss Cross Cube

75,00 
Wyśrubowana gra logiczna! Udowodnij, że masz wyśrubowane standardy, rozwiązując 80 różnorodnych zadań. Wkręć w całości 13 śrubek w przezroczystą kostkę, tak aby się wzajemnie nie blokowały. Zaskocz znajomych i rodzinę nową przestrzenną łamigłówką od SmartGames. Szybko wkręcisz się w dobrą zabawę z kostką Criss Cross.

Smart Games IQ Love

74,00 
Pokochaj swój mózg i obsyp go diamentami we wszystkich kolorach tęczy

Smart Games IQ Mini

29,00 
Kieszonkowa układanka logiczna dostępna w 5 kolorach. Można zabrać ją wszędzie. Twórz swoje własne zadania, przesuwając blokady, i zapełnij całą planszę elementami układanki. Gra ma wymiary 6,5 x 6,5 cm, dzięki czemu zmieści się w każdy plecak czy torebkę.

Smart Games IQ Mini Hexpert

29,00 
RÓWNIE MINI, A ZNACZNIE TRUDNIEJSZE! Miks wzorów, towar wysyłany losowo. Cena za sztukę.

Smart Games IQ Puzzler Pro

54,00 
Szybka rozgrywka, atrakcyjna formuła i przystępność to przepis na wiele godzin świetnej zabawy! Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!

Smart Games IQ Six Pro

54,00 
Tyle samo zabawy, co przy IQ Puzzler Pro, ale tym razem na heksagonalnej planszy!

Smart Games Kolorowy Kod

109,00 
Gra Kolorowy Kod (PL) Smart Games zapewnia pomysłową rozgrywkę, dzięki której dziecko zostaje prawdziwym artystą i tworzy własne dzieło sztuki z ciekawą kolorystyką. Dzięki prostej grze logicznej mały gracz poznaje świat kolorów, kształtów oraz obrazów. W dołączonej do gry książeczce znajdziesz aż 100 zagadek, które mają zróżnicowany poziom trudności i zapewniają ciekawe wyzwanie graczom w każdym wieku

Smart Games Króliczek

129,00 
Poznaj ,,Króliczka" - wyjątkową grę, dzięki której Twoje dziecko w prosty, przyjemny sposób, pozna i zrozumie pojęcia takie jak: wewnątrz - na zewnątrz, po lewej - po prawej i inne. Rozwiązując 60 zadań o narastającym poziomie trudności,najmłodsi udoskonalą swoje zdolności manualne i umiejętność logicznego myślenia. Dzięki cieszącemu oko wykonaniu, granie będzie samą przyjemnością!

Smart Games Tajemnice Świątyni

74,50 
Znajdź wyjście z przeklętego labiryntu "Tajemnica Świątyni" to przygodowa gra logiczna, w której Twoje dziecko wcieli się w dzielnego poszukiwacza przygód, uwięzionego w ruchomym labiryncie! Mały bohater będzie musiał wykorzystać nieszablonowe myślenie i logikę, aby uciec unikając groźnych pułapek. Kompaktowe wydanie gry sprawia, że można grać w nią w każdych warunkach. Każde z 60 zadań, wymaga innego podejścia do wyzwania i wymusza korzystną dla dziecka koncentrację i analizę sytuacji.

Smart Games Tajemnicza Wyspa

89,00 
Czy odnajdziesz zaginioną świątynię? Użyj logiki i dedukcji, ale uważaj! Na tej wyspie tereny zmieniają swoje miejsce! Znajdź właściwe kombinacje ułożenia elementów i zlokalizuj starożytną świątynię. 80 zadań, które zabiorą cię na koniec świata... albo zepchną w przepaść!